Služby

Realizujeme pro vás:

Prodej, pronájem a výkup za hotové všech typů nemovitostí

Prodáváme, pronajímáme a vykupujeme nemovitosti z celé České republiky. Provádíme rychlý a bezpečný výkup bytů, domů a pozemků za hotové. Výkup je vhodný pro každého, kdo nemůže, nebo nechce zbytečně čekat.

Obrázek prodej

Oddlužování nemovitostí

Nabízíme oddlužení nemovitosti pro klienty, kteří nezvládají splácet své závazky a hrozí jim, že mohou nadobro přijít o svou nemovitost. Pokud dlouhodobě nezvládáte splácet úvěr, který byl zajištěný zástavním právem k Vaší nemovitosti, neváhejte a kontaktujte nás. Společně nalezneme řešení z této krizové situace.

Kompletní právní servis

Samozřejmostí jekompletní právní servis včetně advokátní či notářské úschovy finančních prostředků souvisejících jak s nákupem, tak i prodejem nemovitosti

Kompletní daňový servis

S námi budete vždy informováni o svých daňových povinnostech spjatých se změnou vlastnictví či pronájmu nemovitostí. Budete mít klid v Duši a Dobrý den.

Obrázek finance

Kompletní finanční servis

Bez kvalitního finančního servisu,obzvláště dnes, nelze ve světě realit úspěšně realizovat své sny o bydlení. Proto disponujeme týmem nezávislých finančních specialistů, kteří Vám zajistí financování Vašeho nákupu vysněné nemovitosti, nebo Vám vypracují konkurenční nabídku k Vaší již existující nabídce financování.

Oceňování nemovitostí

Realizujeme ocenění nemovitostí potřebné pro pozůstalostní řízení, ocenění související s hypotéčním zajištěním, ocenění pro daňová i rozvodová řízení.

Rozdělení domu na bytové jednotky

Potřebujete změnit typ vlastnictví z podílového na osobní? Rozdělíme budovu na bytové jednotky, zpracujeme prohlášení vlastníka budovy a veškerou potřebnou textovou i grafickou dokumentaci s tím související.

Obrázek půdorys

Rozdělování a scelování pozemků

Zpracování průkazu energetické náročnosti budov (PENB)

Realizujeme zpracování průkazu energetické náročnosti budov (PENB) pro případy vyžadované legislativou.

Zpracování energetického auditu budov (EAB)

Zpracování energetického auditu je vyžadováno při jakékoli žádosti o finanční dotaci ve vztahu k energetické podstatě budovy. Naše realitní kancelář vám s auditem budov EAB velice ráda pomůže. 

Správa bytového fondu

Provádíme kompletní správu bytového fondu v rámci bytového družstva, společenství vlastníků jednotek, podílových vlastníků i soukromých majitelů obytných domů.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: